Bateriový box pro ukládání energie ze solárních panelů.

Odpovědět
Hartman

Bateriový box pro ukládání energie ze solárních panelů.

Příspěvek od Hartman » 05 bře 2017 16:46

Mám malou domácí fotovoltaickou elektrárnu a řeším způsob ukládání energie. Ukládání elektřiny přímo do baterií se mi neosvětčilo ,protože baterie rychle ztrácely životnost. Hledám proto spolehlivé bateriové boxy s dlouhou životností. Od kolegy z práce jsem dostal doporučení na vás, prý mu bateriový box od vás funguje už čtyři roky a nepociťuje žádný pokles kapacity baterií a pokud je to pravda, tak by vaše bateriové boxy byly ty nejlepší bateriové boxy, jaké existují. Jakou garantujete životnost baterií bez poklesu kapacity baterií při použití s domácí FVE?

administrator
Administrátor fóra

Re: Bateriový box pro ukládání energie ze solárních panelů.

Příspěvek od administrator » 21 kvě 2017 21:32

V bateriových boxech Enstore používáme speciální technologie ukládání energie, které zajistí životnost baterií 20-30 let. Jelikož zatím nemáme baterie nikde umístěny takto dlouho, tak z praxe víme, že baterie, které jsme instalovali s našimi systémy před patnácti lety mají v tuto chvíli po patnácti letech kapacitu vyšší než 97% nominální hodnoty. Toho dosahujeme díky speciálnímu systému řízení bateriových článků a samozřejmě i kvalitou samotných bateriových článků.

Odpovědět